Biz Kimiz?

T

ERA TEKNOLOJİ, 2011 yılında sektörde faaliyet göstermeye başlamış olup gerçekleştirdiği projelerle müşterilerine kaliteli hizmet verebilmeyi amaç edinmiş bir teknoloji firmasıdır.

OT/VT pazarında ZEBRA ürünleri başta olmak üzere diğer üretici markalar da dahil projelendirme ve tedarik zincirinde aktif rol oynayan şirketimiz; etiket imalatı ve ribbon ithalatı yapar konumda bulunmasıyla da fark yaratmayı hedeflemektedir.

Dijitalleşen dünyamızda teknolojik altyapıyı takip ederek kendini hiç durmadan geliştiren kalifiye satış ekibimiz; kuruluşumuzdan itibaren sektör tecrübelerini TERA’nın gücü ile birleştirerek firmamızın daha da ileriye taşımasına ve büyümesine destek olmaktadır.

Tecrübeli teknik ekibimiz ile; yürüttüğümüz projelerin her aşamasında müşterilerimize destek sağlamaktayız. Servisimiz, kablosuz ağ sistemleri ihtiyaçlarında saha çalışması yapabilme becerisine sahip olmakla birlikte; ihtiyaç belirleme, kurulum ve satış sonrası onarım yapabilmektedir. Sizlerin talebine göre, yerinde teknik destek ve bakım anlaşması hizmetleri de vermekteyiz.

about-us

Birçok projeyi başarı ile tamamladık ve sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bazı önemli bitmiş projelerimizi buradan görebilirsiniz.

shadow
×

Merhabalar

Size destek olmak için buradayız. Tüm satış ve destek taleplerinizde buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Destek Hattı