Depolama Çözümleri

Deponuzu Zebra Cihazlarla Modernleştirmek İçin 4 Neden

Daha Hızlı Çalışma

Daha hızlı bilgi girişi ve barkod okutma, iş akışlarını talebe bağlı ekonominin gerektirdiği verimlilik için optimize edebilmenizi sağlar. Kullanımı kolay dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü sayesinde personeliniz bilgileri %40 daha hızlı girebilir.* Bir başka verimlilik arttırıcı özellik, tek işlemde çok sayıda barkodu okuyan SimulScan’dir.

Hatasız Sipariş Karşılama

Zebra mobil cihazları hız ve hatasızlık için tasarlanmış olup — kirli ve
hasarlı bile olsalar — 1 ya da 2 boyutlu barkodlardan güvenilir bir şekilde bilgi toplar. Barkod okuma verimliliğini dokunmatik ekranın hatasızlığı ve kullanım kolaylığı ile birleştiren cihazlar personelinizin bilgileri gerçek zamanlı olarak kontrol etmesini ve doğru ürünleri anında bularak siparişleri karşılamasını sağlar. Zebra yazıcılar mevcut kurumunuza kolayca entegre olup değişen iş sorunlarınıza ayak uydurur.

Sürekli Çalışma

Zebra, ileri hatlardaki personelinizin sürekli üretken olmasını sağlayan donanım ve yazılımlar sunar. Hızlı şarj olan ve cihazı kapatmadan değiştirilebilen piller, cihazın hizmet dışı kalma süresini minimize eder. Ayrıca, PowerPrecision+ pil analizleri ve Cihaz Diyagnostik yazılımı birlikte pillerin ne zaman şarj edilmesi ya da değiştirilmesi gerektiğini göstererek ve de yerinde sorun giderilmesini sağlayarak ve gereksiz cihaz onarımlarını önleyerek cihazın hizmet dışı kalmasını önler.

Daha Hızlı Kullanıma Alma

Mobil cihazlarınız personel üretkenliği ve verimliliğini etkiler. Zebra’nın cihazları, kullanımı kolay, dokunmatik ekranlı bir arayüze ve tüm gün boyunca kullanım kolaylığı için hafif, ergonomik bir tasarıma sahip olup daha iyi bir toplam kullanıcı deneyimi sunan, tanıdık Android işletim sistemini kullanır. Modernleştirme, gerek sabit, gerekse geçici personel için eğitim sürelerinin kısaltılmasını sağlayıp işi kolaylaştırır ve onlara gerçek katma değer yaratma güveni ve gücü verir.

Depolar İçin Artık İşler Eskisi Gibi Değil

Depo Modernleştirme için Zebra Mobil Teknolojisi Satışı Yapmanın Başlıca Avantajları

Muazzam Bir Gelir Fırsatından Yararlanmanın

Yeni Gelir Kanalları Açın

Zebra, AndroidTM Cihazlara ve Uygulamalara Geçilmesini Kolaylaştırır

Geçiş Desteğinizin Arkasında Güçlü Bir İş Ortağı Olacak

Fırsatından Yararlanın
Mevcut kurulum tabanındaki eski Windows® cihazlarının Zebra AndroidTM teknoloji ile değiştirilmesi önemli bir gelir potansiyeli sunuyor.

Zebra mobil cihazlar satmak, aksesuarlardan hizmet sözleşmeleri ve yazılımlara, sürekli gelir olanakları yaratır.
• Zebra OneCare, teknik destekten Essential ve Select Hizmetlere, satışlarınıza katma değer kazandırır.
• Mobility DNA kapsamında satışı yapılabilecek çeşitli yazılım araçları, üretkenlik uygulamaları ve güvenlik hizmetlerinden bazıları şunlardır:
» SimulScan
» Workforce Connect
» Enterprise Browser
» LifeGuardTM for AndroidTM.

Ivanti tarafından desteklenen All Touch Terminal Emulation ile mevcut telnet ve web uygulamalarını dilediğiniz hızda AndroidTM platformuna taşıyabilirsiniz.
Alternatif olarak, uygulama taşıma hizmetlerimizin satışını yaparak müşterilerinizin eski mobil uygulamalarının tamamen yeniden yazılmasını ya da dönüşümünü Zebra’nın yapmasını sağlayabilirsiniz.

Arkanızda Zebra’nın portföyü ve AndroidTM geliştirme uzmanlığı, gerçek bir teknoloji ortağı olarak hizmet sunup müşterilere depo modernleştirme konusunda yol göstericilik yapmak için gereken kaynaklara sahip olursunuz.
• Depo için en geniş AndroidTM form faktörü portföyü
• Diğer tüm satıcılardan daha çok sayıda dayanıklı, Kurumlara Tavsiye Edilen AndroidTM cihazlar
• %64 pazar payı ile, dayanıklı AndroidTM cihaz satışlarında lider *
• Google ile stratejik ortaklık, ortak geliştirme ve işbirliğini içermektedir

Deponun Zebra Teknolojisi İle Modernleştirilmesi

Zebra’nın depolar için mobil portföyü:
doğru seçim

İleri hatlardaki personeli Zebra’nın mobil cihazlarına geçirdiğinizde daha fazla cihaz hizmet süresi, daha hızlı uygulama performansı, kolay parça değişimi ve 5GHz ile 802.11ac destekli, daha güvenilir Wi-Fi bağlantısına sahip olacaksınız. Daha hızlı envanter dönüşleri ve sipariş karşılama, toplama ve envanter işlemlerinde daha az hata, daha hızlı ürün iadeleri ve — geçici personel açısından büyük bir avantaj olarak — daha hızlı eğitim ve benimseme sağlayacaksınız.
Bu performans kazanımları hep birlikte rekabet avantajları oluşturur.

Muazzam Bir Gelir Fırsatından Yararlanmanın Zebra’nın yazıcılar için portföyü

Zebra’nın mobil ve endüstriyel yazıcıları daha az ile daha çok iş yapma ihtiyaçlarınıza cevap verir. Ve mevcut kurumunuza kolayca entegre olur ve değişen sorunlarınıza ayak uydurur. Tüm tedarik zincirinizi gerçek zamanlı olarak görün, verimlilikleri arttırın ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerinden yararlanarak rekabet avantajı elde edin.

×

Merhabalar

Size destek olmak için buradayız. Tüm satış ve destek taleplerinizde buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Destek Hattı