Profesyonel Hizmetler

S

ektör ihtiyaçları ve Pazar şartları doğrultusunda tutarlı, hızlı, etkin ve uygulanabilir çözümler üreterek müşteri memnuniyetini öncelikli olarak hedefleyerek, ihtiyaç duyulan organizasyon ve kaliteli personel yapısı ile servis, destek ,onarım hizmetlerinde kaliteli hizmeti hedeflemekteyiz.
Müşterilerimizin iş yükünü hafifletme kapsamında; servis altyapısı, bilgi ve gelişen teknolojik şartların sağladığı imkanları en iyi şekilde değerlendirerek, zorlaşan çalışma şartlarında müşterilerimizin hemen yanında yer almaktayız.

services

ONARIM HİZMETLERİ

Cihazların onarım ve parça değişimlerine ek olarak ücretsiz plastik bakım, temizlik işlemleri yapılır.

shadow

SATIŞ ÖNCESİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Doğru bir başlangıç yapabilmek için ön görülen problemlerin belirlenmesi gerekir. Tera Teknoloji olarak, bu adımın en sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Detaylı Bilgi
shadow

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Bu hizmet ile zaman ve diğer kaynakların israf edilmeden, sorunların hızlı ve etkin şekilde çözüme ulaştırılması sağlanmaktadır.

shadow

BAKIM ANLAŞMALARI

Bakım anlaşma kapsamına alınan Barkod Yazıcılar, Mobil Bilgisayarlar, Barkod Okuyucular, RFID Cihazları, Sabit Okuyucular ve tamamlayıcı tüm ürünlerin kontrol ve raporlama çalışmaları ile sağlıklı ve sürekli çalışması hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi
shadow
×

Merhabalar

Size destek olmak için buradayız. Tüm satış ve destek taleplerinizde buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Destek Hattı