FLO Mağazacılık Mobil Printer

Ziylan Grup markalarından olan FLO Mağazacılık mağaza etiketleme operasyonları için daha yetenekli bir mobil printer arayışı içindeydi, genel amaçla her tür ortama baskı yapabilen ve ayarları kolaylıkla değiştirilebilen bir cihaz arayışı devam etmekteydi. IP54 sızıdırmazlık dayanımı ve 2m (6.6 feet) gibi bir yükseklikten betona düşme dayanımı olan Zebra ZQ510 Mobil Printer ihtiyaçlara karşılık verebilen en iyi ürün olarak tercih edildi.

Farklı kağıt boyutları arasında komutlar ile geçiş yapabilen tasarımı, etiket ve düz kağıda, baskı alabilme yeteneği mağazacılık şartlarında ihtiyaç duyulan bütün gereksinimlere doğru cevap verbilmesini sağladı, altta görüldüğü gibi geniş bir baskı aralığı söz konusu olmaktadır.

Zebra’nın sağlamlığı ve Tera Teknolojinin hızlı servis imkanları ile tüm ülkeye dağılmış olan 500 civarında mağazaya güven içinde baskı desteği vermektedir.

ZQ510
3″ baskı genişliği, 127mm/sn baskı hızı, 0,63kg ağırlığı,IP54 sızdırmazlık kağasitesi ve 2m her açıdan düşme dayanımı ile mobil yazıcı speklerini bir üst seviyeye taşımaktadır.

Uygulama Fotoğrafları

×

Merhabalar

Size destek olmak için buradayız. Tüm satış ve destek taleplerinizde buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Destek Hattı