Ziylan Wifi

Aynı anda 400 den fazla client online, Ziylan Grup yani flo ayakkabının merkez binasında 6 kat üzerinde 80 adet AP7532 AP ve VX9000 sanal controller devreye alınmıştır, devreye alınan sistemde birbirinden bağımsız 3 farklı wireless yayın ile Misafirler,Kullanıcılar ve El terminalleri birbirine karışmadan sadece gitmesi istenilen adresi ulaşması sağlanmıştır. Juniper switch ler ile VLAN yapısında sıkıntısız çalışma sağlanmıştır.

Kullanılan yeni nesil sanal kontolcü ile bütün ayarların tek bir noktadan yapılması sağlanmış ve herhangi yeni takılan bir AP ye hiç bir ayar yapmadan sisteme dahil olmasını sağlayacak DHCP üzerinden ayarların gönderilmesi yöntemi ile sıfır ayar ile sistemin aktif genişlemesine imkan sağlanmaktadır.

VX9000 Sanal Kontrolcü
Extreme Networks WING OS tabanlı sanal kontrolcü yazılımı ile son teknolojilerin imkan sağladığı sanallaştırma platformları üzerinde koşan wireless kontrolcü yazılımı, tek bir noktadan bütün kablosuz ağın takibini mümkün kılmaktadır, sanal platform üzerinde çalıştığı için klasik appliance mantığından uzak olan ürün klasik appliance lara göre çok uygun fiyat avantajı sağlamaktadır.

AP7532
802.11AC standardı üzerine tasarlanmış olan çift radyolu AP7532 ile anlık olarak 1.2Gps (5ghz bandı) ve 600Mbps (2.4ghz bandı) veri transferi mümkün olmaktadır, sanal kontrolcü ile %100 çalışabilen Access Point sıfır ayar ile monte edilebilir özelliktedir. 7/24 çalışabilmesi ile kurumsal network yapısında hiç bir boşluk oluşturmadan çalışmaktadır.

Uygulama Fotoğrafları

Benzer Projeler

×

Merhabalar

Size destek olmak için buradayız. Tüm satış ve destek taleplerinizde buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Destek Hattı